KM
Soru Sahibi
21 Haziran 2011 13:07

doktor bey benim ön dişlerim ayrık bunu düzelttirmek istiyorum fakat üst ön

doktor bey benim ön dişlerim ayrık bunu düzelttirmek istiyorum fakat üst ön dişerim ve alt ön dişlerim kapandığında üst üste basıyor nasıl bir tedavi gerekiyor?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Serkal Arman
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Dişlerinizin kapanışını görmeden bir yorum yapmak zor Mustafa Bey, yorum yapılsa da sağlıklı bir yorum olmayacak. Bence bir ortodontiste görünseniz çok daha ayrıntılı bilgi verecektir size. Hem çoğu ortodontist muayene için herhangi bir ücret talep etmiyor...

21 Haziran 2011 14:11