ÇF
Soru Sahibi
2 Aralık 2007 18:42

doktor bey ben 5 hatalık hamileyem.hamileleiğmin farkında değildim ve yakla

doktor bey ben 5 hatalık hamileyem.hamileleiğmin farkında değildim ve yaklaşık bebek 4 haftalık olana dek deprasan ilaçları kullandım anafralin ve solian.anafralinden 6 adet soliandan 3adet almışım .doktorum 5 haftalık gebeliklerde bu ilaçların bir etkisi olmayacagını ve ya hep ya hiç kuralı olduğunu yani yaşarsa yüzde doksan sağlam olur sağlam olmazsa kesin kalp atışının olmayacağını söyledi.sizce bebeğimin sakat doğma ihtimali varmı. çok endişeliyim sizce bebeğim zarar gördümü teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Numan Bayazıt
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Doktorunuzun verdiği bilgiler doğru. Ekleyecek bir şey yok. Geçmiş olsun.

3 Aralık 2007 17:59