Ca
Soru Sahibi
11 Ağustos 2019 20:22

doğum kontrolu için ellacnelle

gebelik önlemek için elleacnelle doğum kontrol hapına başlayacağım ama adetimin 5.günündeyim prospektüsünde doğum kontrol için kanamanın ilk günü yazıyordu 5.gün kullanmaya başlarsam yine koruma sağlar mı?

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Ali Enver Kurt
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Merhaba bu dönem geç kalmışsınız. Bir sonraki adet döneminde 2. Gün başlayın

12 Ağustos 2019 11:23
Ca
Soru Sahibi

Teşekkür ederim hocam

12 Ağustos 2019 11:28
Op. Dr. Ali Enver Kurt
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Rica ederim

13 Ağustos 2019 14:03