ge
Soru Sahibi
23 Haziran 2016 13:19

dogum kontrol hapı

hocam merhaba 3 aydır doğum kontrol hapı olarak yazz 24 artı 4 kullanıyorum ilacı her akşam düzenli olarak 10 30 da içiyorum akşam saatlerinde tükettiğim alkol ilacın korumasını azaltırma genel olarak ilaç alkol kullanımdada kontrol sağlarmı teşeküürler

3 cevap
Cevaplar (3)
Op. Dr. Sevim Turhan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

alkol kullanımı ilacın etkisini azaltabilir ,o yüzden kullanmayın, iyi günler dilerim.

23 Haziran 2016 13:50
ge
Soru Sahibi

Hocam peki size bir sorum daha olucak musadenizle yazz 24 arti 4 kullaniyorum 17 mayis adet olduktan sonra 2 haziranda nisanlimla surtunme yoluyla bir iliskim oldu ice bosalma kesinlikle olmadi henuz bakireyim fakat zevk suyu yada bulasma ihtimali aklimdaydi 12 haziranda beyaz tabletlerde hasta oldum her zamanki gibi fakat icim rahat etmedi 15 haziran beta hcg yaptirdim negatif cikti testi tekrarlamama gerek varmi kesin sonucmudur Tesekkurler iyi calismlara

24 Haziran 2016 09:04
Op. Dr. Sevim Turhan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

testi tekrarlamaya gerek yok, gebelik yok, merak etmeyin ,iyi günler dilerim

24 Haziran 2016 10:40
ge
Soru Sahibi

Hocam iyi gunler size bir konuda daha danismamiz gerekiyor ablam icin gec dollenme yada gec yumurtlama durumlariminda gerceklesen hamilelikte yinede adet kanamasi gorulurmu bu kanamayi yerlesme kanamasindan ayirt etmek icin o kanamalai gunler icerisinde yapilan kan testi dogru sonuc verirmi

29 Haziran 2016 08:36
Op. Dr. Sevim Turhan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

yapılan kan testi doğru sonuç verir merak etmeyin, iyi günler dilerim

29 Haziran 2016 10:28