SA
Soru Sahibi
23 Kasım 2021 17:20

Doğum kontrol hapı değişikliği

Merhaba doktor hanım, Ben 3 aydır Dienille kullanıyorum ve ilaç bitmesine 5 gün kala adet oluyorum. Sonrasında ilaç bitince 7günlük arada adet olmuyorum. Tekrar aynı durum oldu, şuan ilacın bitmesine 4gün var ve adet oldum. ilaçla ilgili olduğunu düşünüyorum ve Yasmine geçmek istiyorum. Hangi gün geçmem gerek

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Ayşegül Alkılıç
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Merhaba 7 gün aradan sonra yeni kutuya yasmin olarak başlayabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim

23 Kasım 2021 20:28