AS
Soru Sahibi
12 Haziran 2020 22:16

Doğal doğum

Merhaba Kasım bey, Ben Van bölge hastanesinde hemşireyim şuan 20+2 günlük 2.gebeliğimi yaşıyorum.ilk doğumum vajinaldi. Bu gebeliğimde ise Doğal doğum eğitimleri alıyorum ve ilgili kitaplar okuyarak eşimle beraber bilinçleniyoruz..benim ve bebeğimizin sağlığı uygun oldukça ebemizle beraber ev doğumu planlıyoruz fakat her zaman B planımız olması gerekebilir bu yüzden Van'da Doğal doğum yanlısı Kadın doğum doktoru arayışındayız sizin bu konudaki görüşlerinizi öğrenmek isterim.Benimle paylaşır mısınız?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Kasım Turan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba isterseniz kliniğe uğrayın size bu konuda yardımcı olalım tel: *** *** **

27 Haziran 2020 14:37