12 Kasım 2020 14:58

Diz kapağı arkası ağrı

Merhabalar. Yaklaşık üç gün önce sağ dizimi arkaya atmamla birlikte bir ses geldi ve o günün akşamı dizim ağrımaya başladı tam hafifledi derken bugünde yine aynı dizimin arka tarafında dizimi arkaya attıkça bir kasılma oluyor batma gibi üstüne tam basamıyorum. Ciddi bir şey midir doktora gitmelimiyim? ( evde yaklaşık 10 gündür de spor yapıyordum bundan dolayında incitmiş olabilirmiyim?)

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Fatih Karaaslan
Ortopedi ve Travmatoloji

Geçmiş olsun, en kısa zamanda muayeneye bekliyoruz. Dünyam hast

12 Kasım 2020 15:48