KG
Soru Sahibi
20 Ekim 2019 09:00

Diyarbakır'dan alerjik astım entube

Merhaba doktor bey 5 yaşında oğlum alerjik astım tanısı ile yaklaşık 3 yıldır tedavi görüyor. Biz Diyarbakırda yaşıyoruz ve geçen hafta krup oldu acil servise gittik ve çok sıkışık değildi bende hemşireyim gerekli önlemleri almıştım. Ancak 3 4 saat tedavi uygulanmasına rağmen rahatlamadive en son solunumu durdu entube edildi. Neden tedavi görürken bu hale geldi sizce.? Nolur yardım edin. Size getirmek istiyorum en yakın zamanda.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ahmet Akçay
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi

Merhaba, kliniğini bilmeden yorum yapmam uygun olmaz. Doktorunuza danışmanızı öneririm.

21 Ekim 2019 10:33