İN
Soru Sahibi
18 Temmuz 2016 00:35

Dislerim agriyor

3 gündür ağzımda ağrı var sağ tarafta önce alt dİşinde sonra üst disime sonra 2 cenin birleştiği yere sonra alınma sakagima dolaşıyor şu an emziriyorum 2 yıl önce yine yaz ayında yine olmuştu ağrı kesici ise yaramıyor Parol ve minoset icebiliyirum 2 gündür antibiyotik alıyorum dis Dr gittim dislerimde bi sorun yok dedi tek tek vurdu dislerime bi ağrı olmadı nedir nedendir duramıyorum çok kötü sancı yapıyor

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Gülin Seymen Sarı
Diş Hekimi , Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları)

Öncelikle geçmiş olsun Neslihan Hanım, Dişlerinizi muayene eden meslektaşım ağrının kaynağının şayet dişlerden olmadığını söylediyse belki de ağrı dişeti hastalığına bağlıdır. Ağız içi ve radyografik muayenenin bu açıdan tekrar yapılmasını önerebilirim.

19 Temmuz 2016 15:16