uc
Soru Sahibi
5 Ocak 2019 17:20

Dişim beyazlamıyor

Dişlerim ne yaparsam yapayım beyazlamıyor. Diş için gittiğim doktorların hepsi sürekli bana dişini fırçalamıyor musun diye soruyorlar. Günde 4 defa 3'er dakika takıntılı gibi dişlerimi fırçalıyorum üstüne beyazlatıcı listerine bile kullanıyorum. Asla gülemiyorum. Ne yapmalıyım?

2 cevap
Cevaplar (2)

Diş beyazlatma( bleaching ) uygulandımı?

20 Nisan 2019 11:55
uc
Soru Sahibi

Onu yapabilecek durumumuz yok maalesef. 15 yaşındayım diş teli istiyorum ama gittiğim bütün dişcilerin ağzımla ilgili tek sorunu diş sararması. Devlet hastanesinde ön dişlerime baya dolgu falan uygulandı. Çok iyi bakamadım. Özele gittim onun için doktor yine aynı şeyi söyledi. Tel için doktor gelecek bakar dedi. İletişim bilgilerini istediler, üzerinden yıllar geçti. Yine gittik yine aynı şeyi söyledi. Özgüvenim acayip düşük taksit taksit ödemeyi bile planlamıştık.

29 Nisan 2019 16:47

Diş telini ortodonti uzmanı dişhekimleri yapar benim branşım değil.Bu konuda yardımcı olamıyacağım için üzgünüm

29 Nisan 2019 18:38