YD
Soru Sahibi
29 Haziran 2019 05:21

Dişi kedi kısırlaştırma sonrası iltihap

Erdi bey merhabalar dişi kedim 5 gün önce karın bölgesinden kısırlaştırıldı. 2 dikişi var fakat bugün farkettim bir yanında sarı akıntı birikmiş ve dikiş çevresi sert önemli bir şey olmasından korktum üzüldüm açıkçası ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)

Dikiş bölgesinde akıntı oluşumu normaldir , ancak bu akıntı sarı ve kötü kokulu (irinli) ise muhtemelen enfeksiyon oluşumu başlıyordur . Hekiminize tekrardan muayene olmanızı öneririm , gerekirse antibiyotik tedavisi başlanmalı ve dikiş hattı kontrol edilerek antiseptikler ile temizlenmelidir. İlk muayene veya operasyon için 15 gün ücretsiz kontrol muayenesi hakkınız bulunmaktadır.Gecmis olsun.

29 Haziran 2019 09:48