ze
Soru Sahibi
21 Şubat 2019 13:58

dişetlerim çekiliyor

Merhaba Fatih bey, benim diş etlerimde çok çekilme var ve dişlerim salanıyor.diş hekimine danıştım özellikle ön dişim için son duruma gelmiş dedi ama acayipte korkuyorum diş eti ameliyetı hakkında biraz bilgi verirmisiniz.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Dt. Fatih Arıkan
Diş Hekimi , Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları)

Esra hanım merhaba Diş eti operasyonları çok zor ve uzun operasyonlar değildir. Dişetlerinizin durumu ve cerrahi olasılığı için muayene gereklidir. Ancak o zaman net bilgi verilebilir. Sağlıklı günler dilerim.

24 Şubat 2019 09:54