YG
Soru Sahibi
12 Aralık 2017 16:56

Dişe tel takılması

Merhaba hocam ben kaza geçirdim ve kaza nedeniyle çenem kırıldı ameleyat oldum dişlerim hasar gördü ön dişlerim 4 5 tanesi düştü geri kalanı hasar gördü yamuldu doktorum ortodonti tedavi görmemi istedi olmayan dişlerim yapılıp öylemi tel taķılır bunun hakkında bilgi verirmisiniz teşekkürler..

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba önce geçmiş olsun diliyorum.önce bir röntgen almak gerekiyor.ona göre değerlendirmek gerekiyor.Kliniğe uğrarsanız size detaylı bilgi verebilirim.saygılarımla

13 Aralık 2017 00:30