Soru Sahibi
27 Kasım 2021 13:22

Dış teli ve dış Eti rahatsızlığı

Hocam meraba dış etlerinde ağrılar var ventolin hava alıyorum ağır astımım var, ve dişlerimin arasının açıldığını hissettim devlet Hastanesi'nde dış teli önerdiler nasıl yapabiliriz

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)
Dt. Kaan Sarıca
Dt. Kaan Sarıca
Diş Hekimi

Öncelikle geçmiş olsun . Astım hastalarının kullanmış oldugu ilaçlar özellikle inhaler grubu ilaçlar dişlerde hassasiyet ve diş etlerinde çekilmeye neden olabilir. En yakın zamanda hekim tarafından muayene edilmenizi öneririm daha detaylı muayene ve dopru teşhis için. İyi günler dilerim

29 Kasım 2021 08:15
Dt. Kaan Sarıca
Dt. Kaan Sarıca Diş Hekimi

Yazar toplam 2 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Diş Hekimi İle İlgili Diğer Uzmanlar
Dt. Ayzıt Umay Dal
Dt. Ayzıt Umay Dal Diş Hekimi
Dt. Bilal Çatık
Dt. Bilal Çatık Diş Hekimi
Dt. Burak Hanus
Dt. Burak Hanus Diş Hekimi
Dt. Mehmet YILDIZ
Dt. Mehmet YILDIZ Diş Hekimi
Facebook Twitter Instagram Youtube