BB
Soru Sahibi
27 Ocak 2019 07:25

Dış sağlığı

Merhabalar hocam ben birsen bağ sakarya kocaali ikamet ediyorum behçet fmf ve çölyak hastalığım var benim dişlerimde sorun var daha öncede bu hastanede anestezi altında dis cekimim oldu yine çekilmesi gerekiyor ama randevu alamiyorum hocam ne yapmam gerekir dişimin çekimini burda çekmiyorlar cok agrim oluyor bazen çürük dişimin içinde kan kitlesi oluşuyor efendim

1 cevap
Cevaplar (1)

İyi günler sistemik hastalıklarınız dis çekimine engel teşkil etmez. Ama komplikasyonlu çekimden dolayı çene cerrahisine yönlendirilmiş iseniz herhangi bir diş hekimi(kamuda) sizi çene cerrahisi yeşil listesine eklemesi gerekir. Yada fakülteye gidebilirsiniz.

27 Ocak 2019 08:45