AK
Soru Sahibi
19 Eylül 2020 23:44

Diş lekesi

Merhabalar Dişlerimde lekeler bulunmaktadır bunun için staino diş leke silgisi alsam lekeler için olumlu sonuç alabilir miyim ?

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba, bahsettiğiniz ürün ince grenli zımpara benzeri bir üründür. lekelenmeleri çıkarabilir, ama diş minelerinde de çiziklere sebep olabilir. sonrasında daha hızlı bir renklenme ve dişlerinizde hassasiyet oluşabilir. onun yerine düzenli diş taşı temizliği ve doğru teknikle fırçalama öneririm

23 Eylül 2020 11:08