AF
Soru Sahibi
25 Nisan 2021 02:08

Dış eti proplemi

Saygılar hocam benim dış eti rahatsizligim var son altı yedi aydır beni inanılmaz derecede etkiliyor gece yatiyrum sabah bı kalkıyorum agizimin içi kan dolu ağız bakımına dikkat etsemde sürekli kaniyan bir dış eti proplem im. Var en ufak şeyde hemen kanıyor neyden kaynaklana blir birde size nasıl randevu ala blirim cevap larsniz sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Sinem Yeşil Işık
Diş Hekimi , Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları)

Merhaba Fatih Bey, ilerlemiş bir dişeti hastaliğinin sonucu olarak dişeti kanamaniz bu dönemde şiddetlenmis. Su anda ağız bakimini ne kadar iyi yapsanız da dişeti tedavisi yapılmadan sonuç alamazsaniz..Uygun bir zamanınızda röntgen ve muayene sonrası detayli bilgi verebilirim..*** *** **

5 Mayıs 2021 16:32