ÇL
Soru Sahibi
6 Nisan 2021 08:43

Diş eti kanaması

Merhabalar hocam ben 24 yaşındayım diş etlerim çok hassas dokununca hatta dokunmayınca bile kendiliğinden kanıyor ayrıca sabah kalktığımda ağzımın içi kan dolu oluyor beraberinde ağız kokusu ve diş eti çekilmeside mevcut daha önce gittiğim doktorlar diş taşı temizliği yaptırdılar 2 defa ancak hergün dişlerimi fırçalamama rağmen bi faydası olmadı sistemik hiçbir hastalığım yok dişlerimden çok endişelim yardımcı olabilirmisiniz

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dt. Hakan Begeç
Diş Hekimi , Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları)

merhabalar latife hanım. ağız içi muayene ve röntgen gerekli. toplumun çoğunda var diş eti problemi. sizde de iltihabi bir durum vardır muhtemelen. bu durum diş eti altındaki kemikte erime yapabiliyor. müsait bir zamanınızda gelebilirseniz güzel olur

3 Mayıs 2021 01:35