KF
Soru Sahibi
16 Şubat 2019 23:45

Dış eksikliği

Cocugumda dış eksikliği ve çapraşık dişler var şuan da cerrahi müdahale gerektirdigi söylendi size nasıl ulaşabiliriz hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yücel Yılmaz
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Merhabalar, Öncelikle geçmiş olsun diliyorum. Çocuğunuzda ne gibi diş elsiklikleri ve ne gibi problemler olduğunu ve ne için cerrahi müdehale gerektiğini ortaya koymanın en iyi yöntemi muayeneden geçer. Adres bilgileri ve randevu işlemleri için pazartesi'den cumartesi'ye kadar 09:00-19:00 saatleri aradında bize ulaşa bilirsiniz. Saygılarımla...

16 Şubat 2019 23:53