29 Haziran 2018 20:05

Diş çürükleri ,dişeti hastalığı

Hocam iyi günler diş eti tedavisi görüyorum ,ciddi derecede sıkıntı var.Bu hafta detraj yapıldı , önümüzdeki hafta kuretaj yapılacak.Ayrıca azı disimde kenardan içe doğru çürüme var diş içten kendisini yemiş.periodontolog çürük dişini yaptırabilirsin dedi.Bende diş hekimine gittim.film çekildi şu teşhisi yazmış PULPA VE PERİAPİKAL DOKULARIN DİĞER VE TANIMLANMAMIŞ HASTALIKLARI, DİŞ ÇÜRÜKLERİ. İlaç yazdi ;Majezik oral sprey ,majezik ağrı kesici ,ornisid 500 , sefklav 1000.Ayrıca bu ilaçları kullanıp Endodontiye gitmemi söyledi kanallarda tikalilik varmış.5 temmuz kuretaj var periodontoloji bölümünde .Bu ilaçları kullanmalimiyim ,periodontoloji açısından sıkıntı olur mu?Endodontiye sonra mi gideyim nasıl bir yol izleyeyim?teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Fikret Altan
Diş Hekimi

Merhaba, Diş Hekimi Fikret Altan Diş Kliniğinde bu işlemler birlikte opere edilmektedir. Muayene Ücretsizdir! *** *** ** /*** *** ** 06 no telden, www.fikretaltan.com sitelerinden randevu alabilirseniz yardımcı olurum. Geçmiş olsun dileklerim ile sağlıklı günler..

3 Temmuz 2018 23:38
Dt. Fikret Altan
Diş Hekimi

Merhaba, Diş Hekimi Fikret Altan Diş Kliniğinde bu işlemler birlikte opere edilmektedir. Muayene Ücretsizdir! *** *** ** /*** *** ** 06 no telden, www.fikretaltan.com sitelerinden randevu alabilirseniz yardımcı olurum. Geçmiş olsun dileklerim ile sağlıklı günler..

3 Temmuz 2018 23:39
Dt. Fikret Altan
Diş Hekimi

Merhaba, Diş Hekimi Fikret Altan Diş Kliniğinde bu işlemler birlikte opere edilmektedir. Muayene Ücretsizdir! *** *** ** /*** *** ** 06 no telden, www.fikretaltan.com sitelerinden randevu alabilirseniz yardımcı olurum. Geçmiş olsun dileklerim ile sağlıklı günler..

3 Temmuz 2018 23:39
Dt. Fikret Altan
Diş Hekimi

Merhaba, Diş Hekimi Fikret Altan Diş Kliniğinde bu işlemler birlikte opere edilmektedir. Muayene Ücretsizdir! *** *** ** /*** *** ** 06 no telden, www.fikretaltan.com sitelerinden randevu alabilirseniz yardımcı olurum. Geçmiş olsun dileklerim ile sağlıklı günler..

3 Temmuz 2018 23:39
Dt. Fikret Altan
Diş Hekimi

Merhaba, Diş Hekimi Fikret Altan Diş Kliniğinde bu işlemler birlikte opere edilmektedir. Muayene Ücretsizdir! *** *** ** /*** *** ** 06 no telden, www.fikretaltan.com sitelerinden randevu alabilirseniz yardımcı olurum. Geçmiş olsun dileklerim ile sağlıklı günler..

3 Temmuz 2018 23:39