18 Kasım 2019 23:10

Diş çürüğü

Merhaba hocam benim çok sorunlu diş yapım var ve ne kadar tedavi gördüysemde hep çürüme ler devam etti akabinde kırılmalar da mevcut. Kesici dişlerinde birinin arka yüzü delik olarak aşınmış durumda ve tüm gittiğim doktorlar hep kaplama yaparak diğer dişlerimi tedavi ettiler şimdi bu dişimi de kaplama mı yaptırmam lazım yoksa kanal tedavi mi hiç her doktor farklı şey söylüyor. Müayene ücretinizi öğrenme şansım varsa sizin de kontrol etmenizi isterim. Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Esat BAŞOL
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Merhaba. Detayli olarak röntgen ve agız içi muayenenizi yaparak net bilgi vermek daha dogru olacaktır. Numaranızı gönderebilirseniz yardımcım muayene randevunuzu oluşturacaktır. Geçmiş olsun iyi günler.

27 Kasım 2019 19:49