ÖF
Soru Sahibi
27 Eylül 2011 13:34

diş çektirememe korkusu

Benim çocukluğumdan beri diş çekme korkum var. Çok acı çektim de hiç çektiremedim. Bunu nasıl yenebilirim acaba. Ağzımda bi sürü çekilmesi gereken diş var. Yardımcı olursanız sevinirim doktor hanım.. Saygılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Müge Kökdamar (sandıkçıoğlu)
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Sizi rahatlatacak, sevecenlikle yaklaşacak bir diş hekimi size yardımcı olabilir diye düşünüyorum. Onun dışında iş size düşüyor. Bu korkuya yüz verdikçe, nasıl yaklaşılırsa yaklaşılsın çözüme ulaşılamaz. İzmir'de hipnozla diş tedavisi yapan bir diş hekimi var ama siz çok uzaksınız. Yakın olsaydınız, bir deneyin derdim. Adı Diş Hekimi Kadir Demirel. İsterseniz kendine ulaşmaya ve fikir almaya çalışın. sevgilerimle...

27 Eylül 2011 13:39