MZ
Soru Sahibi
29 Nisan 2020 21:08

dis cekimi

merhabalar hocam bi kac gun once azi disimden birini curuk nedeniyle cektirmek zorunda kaldim ama sanki kenarda dis gibi sert parcalar dilime degiyor, dis kalmis midir ? dis cekiminde icerde parca kalabilir mi?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Erol Özgür Oktay
Diş Hekimi , Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları)

Kalabilir evet. Ama büyük ihtimalle sivri kemik parçalarıdır dilinize gelen. Lütfen diliniz ile yara bölgesi ile oynamayın...

3 Mayıs 2020 18:47