DA
Soru Sahibi
26 Mayıs 2019 13:25

Diş beyazlatma

Merhaba dişlerim sarı beyazlatmak istiyorum rahatça qülebileceğim bir ton alır mı ve ortalama bir fiyat söyleyebilir misiniz?

3 cevap
Cevaplar (3)

Merhaba, dişlerinizi muayene etmeden şu anki ve tedavi sonrasındaki sarılık miktarını bilemem. Bu yüzden ilk fırsatta kliniğimize bekleriz. İyi günler Ali bey

27 Mayıs 2019 14:52
DA
Soru Sahibi

Fotoğraf atsam olmaz mı sadece ne kadar beyazlayabileceğini merak ediyorum

27 Mayıs 2019 15:06

Günaydın Ali bey Fotoğrafla birlikte soyadınız,yaşınız,herhangi bir rahatsızlığınız veya herhangi bir şeye alerjiniz varsa paylaşınız

29 Mayıs 2019 09:13
DA
Soru Sahibi

Nasıl foto olaraj atacam siteden

29 Mayıs 2019 09:18

dtibrahimpasa@gmail.com adresine diğer bilgilerle birlikte yollayınız telefon numaranızı da atınız değerlendirdikten sonra sizi ararız

29 Mayıs 2019 10:54