KM
Soru Sahibi
31 Temmuz 2018 14:01

diş beyazlatma

Merhabalar, ben 15 yaşındayım. Dişlerimi her ne kadar düzenli olarak fırçalasamda kesin sonuç göremiyorum. Bu nedenle beyazlatma işlemi uygulamak istiyorum. Yaşımın büyük bir problemi olur mu? Beklemek gibi bir durumumun olmamasını istiyorum, herkes gibi tabi, eğer yardımcı olursanız gerekli randevuyu almak isterim. Şimdiden teşekkürler, iyi günler..

2 cevap
Cevaplar (2)

Meryem hanım merhaba 18 yaşından önce diş beyazlatma önermiyoruz, 18 yaşından sonra yaptırabilirsiniz, detaylı bilgi için *** *** **. İyi günler diliyorum.

31 Temmuz 2018 14:14
KM
Soru Sahibi

peki diş beyazlatma kalemleri gibi bir ürün çıktı son zamanlarda kullanmamın bir sakıncası olabilir mi ?

26 Ağustos 2018 15:14

Hekim kontrolü dışında olan yöntemleri önermiyoruz. Bu ürünlerin içinde dişinizin minesine zarar verecek oranda diş beyazlatıcı maddeler olabilir o nedenle hekim kontrolünde yapılan beyazlatmaya yöntemlerini öneririm. İyi günler diliyorum.

5 Eylül 2018 09:48