YM
Soru Sahibi
28 Şubat 2017 00:12

Diş arası ayrılması

Hocam dişlerimin arası ayrılıyor 6 ay önce başladı ama umursamadım küçüktü sonra biraz daha büyüdü çok belli değil ama beni rahatsız ediyor

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Ebru Çetin
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Oncelikle aralanmanin sebebini teshis etmek gerekli. Onceden cektirdiginiz dis agzinizda varsa diger disleriniz o bolgeye dogru hareket etmis ve aralanma olusmus olabilir. Veya belki cok ciddi diseti probleminiz olabilir. Bosluklariniz ortodontik tedavi ile rahatlikla kapatilabilir. Ortodonti uzmani muayenesinden sonra hersey netlesecektir. Saglikla kalin

6 Nisan 2017 20:10