AY
Soru Sahibi
3 Mayıs 2020 14:37

Diş apsesi

Hocam merhaba Pandemiden dolayi ve panik atak oldugumdan doktora gitmek istemedim tanidik bir doktor bana asagidakileri yazdi 2 gundur kullaniyorum disimin apsesi inmedi dogru ilaclarmi cok fazla agrim var etolu ictigim zaman agri 3-4 saat olmuyor ama yine basliyor onerilerinizi rica ederim 1 ADET LANSOR 30 MG.28 KAPSUL, 1 ADET ETOL 400 MG.14 TABLET, 1 ADET CIPRO 750 MG.14 FILM TABLET, 1 ADET FLAGYL 500 MG.20 TB.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Bilal Turgut
Diş Hekimi

Merhabalar ciproyu iptal edelim onun yerine Augmentin 1gr baslayalim eger hala apseyi kontrol edemezsek haberleşelim kalçadan antibiyotik başlamamız gerekecek

3 Mayıs 2020 14:39