13 Kasım 2020 01:16

Diş ağrısı

Merhabalar, size şuan o kadar çaresiz ve çok acılar, ağrılar çekerek yazı yorumki benim diş eti çekilme problemim var ve bugün doktora gittim çok ağrım vardı doktor bana üst sağdaki iki dişimin diş eti çekilmesi sonucunda aralarının açık olduğunu ve diş köklerinin hava aldığını bu yüzden ağrıdığını ama hiç bir tedavinin olmadığını dolgu yapılamıyacağını söyledi ve ben eve geldim şuan ağrıdan duramıyorum sağlam olan dişlerimi kaybetmek istemiyorum ne olur bana bi çözüm önere bilirmisiniz. Yani tedavi yoksa bu ağrı sürekli nasıl çekilir

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Çağrı ÖZÇELEBİ
Diş Hekimi , Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları)

Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun. Tabii ki sürekli agri cekmeniz gerekmiyor. Ağrının kaynağı tam olarak tespit edildikten sonra uygulanabilecek tedavi şekilleri mevcut. Detaylı bir agiz içi ve radyolojik muayene sonucunda hangi tedavilerin uygulanabilecegi kararlastirilmalidir. Tekrar geçmiş olsun.

13 Kasım 2020 08:57