ke
Soru Sahibi
27 Ocak 2020 20:17

DIM takviyesi

Merhaba annem meme ca dan kaybettim.benim de 15 yıldır endometriozisim var.dusuk amh yuksek fsh degerleri nedeniyle tup bebek tedavisi goruyorum.kanser korkum var DIM içerikli ilacın kotu ostrojeni vucuttan attıgını okudum sizce benim için uygun olur mu yoksa e2 degerimi iyice dusurup erken menopoza mı sokar.sizin fikrinizi onemsiyorum

2 cevap
Cevaplar (2)
Dr. Öğr. Üyesi Sevinç Ege
Histoloji ve Embriyoloji

Bu kararı siz vermelisiniz. Ya bebek yada sağlık. Ben bu kararı veremem..

2 Şubat 2020 12:17
ke
Soru Sahibi

Acıkcası boyle bi cevap beklemiodum hem saglık hem bebek istiyorum birini isteyince diğerinden tamamen vaz mı gecmeliyim

2 Şubat 2020 13:36
Dr. Öğr. Üyesi Sevinç Ege
Histoloji ve Embriyoloji

Eda Hanim, Tedaviyi yapan dr. Ben değilim. Ayrıca ben kendi kızıma dahi sağlık konusunda yönlendirme yapmam. Oyu olur Allah'tan kötü olur kuldan düşüncesi ve zorunluluk almak istemem. Bu konuda lütfen beni affedin. Siz olsanız ne yapardınız?

2 Şubat 2020 18:26
Dr. Öğr. Üyesi Sevinç Ege
Histoloji ve Embriyoloji

Eda Hanim, Tedaviyi yapan dr. Ben değilim. Ayrıca ben kendi kızıma dahi sağlık konusunda yönlendirme yapmam. Oyu olur Allah'tan kötü olur kuldan düşüncesi ve zorunluluk almak istemem. Bu konuda lütfen beni affedin. Siz olsanız ne yapardınız?

2 Şubat 2020 18:26