AS
Soru Sahibi
6 Ocak 2019 01:36

Dil soyulması

Oğlum 3 yaşında ve dilinde soyulma var ne yapmalıyım nereye götürmeliyim hangi bölüm bakar acaba vitaminsiz mi kalıyor zaten çok zayıf be kısa boylu yapılan testler sonucunda fortini multi fibre kullanmaya başladık ama hala dilinde soyulma var ve yüzünde bir kaç tane yağ bezesi çıktı

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Hikmet Toy
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Öncelikle çocuk doktoru ile görüşün, sorun devam ederse muayene bulgularına göre kendisinin yönlendirmesi daha sağlıklı olur. Geçmiş olsun

7 Ocak 2019 12:08