KA
Soru Sahibi
4 Nisan 2024 16:09

Dil seğirmesi

Hocam merhabalar yaşım 25. Hocam stresli bir dönemden geçmiitim 4 5 aydır dilimde 8 9 saniyelik bazen olan gözle görülür kasılmalar oluyordu. Bende 2 tane nöroloji doktoruna gittim son gittiğim doktorumda prof. du mr lar çekildi iğneli emgler çekildi hepsi normal çıktı. Bende sonradan bir psikoloğa gittim ve şikayetlerimi kendisine anlattım bana Citoles 10mg lık 28 li film tablet verdi 1 aydır kullanıyorum bana çok faydalı oldu son 3 tane kalmış acaba 1 kutu daha alıp kullanayım mı hocam? Cevaplarsanız çok sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar. Bir psikiyatri doktoru size bu tedaviyi vermiştir. Citoles anksiyete bozukluğunda etkili bir antidepresandır. Tedavi süresinin en az 6 ay ve daha uzun süre devam etmesi önerilmektedir. Doktorunuzun kontrolü altında ilacınıza devam etmenizi öneririm. İyi günler dilerim.

19 Nisan 2024 13:54