gt
Soru Sahibi
4 Mayıs 2016 16:51

dienille hapı kilo aldırır mı

Merhaba doktor bey ben dienille hapina daha bugün basliycam adetim çok duzensiz hap kullanmadan olmuyor kötü yan etkisi varmidir birde kilo aldiri mi ?

4 cevap
Cevaplar (4)
Op. Dr. Erkan Akan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

MERHABA YENİ NESİL KİLO VE ÖDEM YAPMAYAN BİR İLAÇTIR.

7 Mayıs 2016 09:30
gt
Soru Sahibi

Çok teşekkür ederim doktor bey bir şey daha sorucam sivilce tedavisine faydasi varmidir 6 ay kullanicam bu hapi muayne olduğum doktor 6 aylık verdi

25 Mayıs 2016 17:41
Op. Dr. Erkan Akan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

EVET FAYDASI VARDIR.

26 Mayıs 2016 08:45
gt
Soru Sahibi

Ben bu haplardan dolayı fazla kilo aldigimi dusunüyorum bana ne yapmamı önerirsiniz ne kullanmamı

30 Mayıs 2016 02:03
Op. Dr. Erkan Akan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

GEBNELDE KİLO ALDIRTMAZ ANCAK TUZDAN FAKİR BESLENİP DİYET YAPIN EĞER KİLO ALMAYA DEVAM EDERSENİZ İLAÇI BIRAKMAK GEREKİR.

30 Mayıs 2016 08:56
Op. Dr. Erkan Akan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

GENELDE KİLO ALDIRTMAZ. ANCAK TUZDAN FAKİR BESLENİP DİYET UYGULAYIN ARTIŞ DEVAM EDERSE İLAÇI BIRAKABİLİRSİNİZ.

30 Mayıs 2016 08:57
gt
Soru Sahibi

Bilgilerinize çok tesekkur ederim efendim benim hapsiz hic olmuyor ama ilk adet olusumda bile 14 yasinda kendisi olmadi o zmaanda doktora cikip hap kullandim anca öyle gerceklesti

31 Mayıs 2016 17:27
Op. Dr. Erkan Akan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

RİCA EDERİM

1 Haziran 2016 09:13