aa
Soru Sahibi
8 Eylül 2021 01:35

dideral ve etkisi

hocam saygılar.tansiyonum genelde düşük benim.10-7,10-8 bazen 10-6 . psikolojik sıkıntılarım için(kaygı,heyecan ve çarpıntı) dideral için tavsiye edildi.diderali kullandığımda düşük olan mevcut tansiyonu,nabızı daha da düşürür mü yoksa dengeleyici etki mi yapar bunu merak ediyorum..şimdiden teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba tansiyonunuz bu ilaç tedavisi için çok düşük, çok gerekli ise dozunu dikkatli ayarlamak lazım, en düşük dozdan başlanmalıdır. hekiminize yeniden gidip durumu anlatın.

12 Eylül 2021 17:18