ym
Soru Sahibi
2 Şubat 2019 09:03

diane ve androcur kullanımı

diane ve androcur birlikte 5 aydır kullanıyorum. Teşhisi koyduğunda adetli değilken muayene olmuştum ve hemen o gün başlamamı söylemişti. normalde 7 günlük boşlukta adet görmem gerekiyormuş ama ben her yeni kutuya başladığım gün adet gördüm. Bunun bana bi sıkıntısı olur mu? ve ilacı kullanmaya başladığımda hormonlarım normaldi fakat ultrasonda pcos görüntüsü var demişti. kıllanma için lazer epilasyon yaptırabilir miyim?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ali Enver Kurt
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Merhaba 7 gün ara verip başlarsanız sorun olmaz. İlacı alırken lazer yaptırabilirsiniz. Sr Enver Kurt

3 Şubat 2019 10:19