bb
Soru Sahibi
12 Haziran 2015 07:40

Depresyonn

Öncelikle merhabalar; 6 yıllık bir ilişkim var. Kız arkadaşım istanbulda oturmuyor yurtdışında yaşıyor.Orada üniversite okuyor..Bizi bütün çevremiz biliyor.Kız arkadaşımda bütün çevremizde oturup kalkmasını bilen ve herkesin sevdiği ve beğendiği birisi. 3 buçuk yıl önce başıma istemediğim bir olay geldi. 3 buçuk yıl önce sınııf tekrarı yaptı o dönem ailesi ve ben ona çok yüklenmiştik.Sürekli tartışıyorduk ve konuşamıyorduk. Yalnız kaldığı bir dönemdi. Tamda o zamanlar ona bir arkadaslık sitesinde bir cocuk yazmaya başlamış ve bulusalım derdini anlat falan yazmış. Ve buluşmuşlar 15-20 dk konuşmuşlar sonra dönerken cocuk öpmüş dudağından.Ondan sonra eve gelip çocuğa yazmıs hataydı senin yanına gelmem ne yaptın sen falan, ben böyle birisi değilim falan demiş.Ve cocuk özür dileyeceğim diyerek tekrar bulusmaya zorlamış ve oda ben öyle birisi olmadığımı göstereceğim diye tekrar buluşmuş, 10 dk felan özür dilemis sonra dönerken tekrar öpmüş çocuk ve sonra hemen eve gelmiş siteyi silmis dahada yazmamış ve olaydan bir hafta sonra bana anlatmıştı. Olaydan sonra 1 sene falan çok kötü davrandım sinirim geçene kadar acısını ondan aldım, hiç itiraz etmedi hatamın farkındayım dedi. Bazen kendime de kızdım keşke yalnız bırakmasaydım diye. Ve 3 buçuk senedir hiç bir hatasını görmedim. Hala arada söylüyor hayatımın hatasını yaptım diye. Onun ilk erkek arkadaşı benim ve bu olay dışında hayatında hiçbir erkek olmadı. Artık tekrar güvenimi kazandı diyebilirim ve onu çok seviyorum. Artık evlilik yoluna girdik. Ama önceki kadar öfkeli olmasam da bu olay aklıma geldikçe mutsuz oluyorum ve hayatımı kötü yönde etkiliyor ve ona da kötü davranıyorum. Soruyor bir şeyin mi var diye, tekrar bu konuları açmamak için yok diyorum. Ama aklıma geldikçe her şey boş gibi geliyor. Bu durumu nasıl atlatabilirim. Lütfen bana yardımcı olun.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Terapi desteği alarak sizi sıkan bu durumla çalışıp onunla baş edebilirsiniz. Destek almak istediğinizde *** *** ** 59 nolu merkez numaramızdan randevu alabilirsiniz.

6 Ekim 2015 15:29