BM
Soru Sahibi
4 Mayıs 2017 17:23

Depresyonlu

Hocam saygilar oglumun sirt ve omuzlarinda fazla kil oldugu icin agda yapti batik izleri kaldi bunu saplanti haline getirdi hatta intihar bike edebilecegini soyluyor dr lustral aliypr bu saplantidan nasil kurtulabilir onrriniz yokmu onu sakinlestirince daha sinirleniyor selamlar

1 cevap
Cevaplar (1)
Aile Danışmanı Güldane Kavgacı
Aile Danışmanı , Aile Danışmanı (Psikolog)

Değerli danışanım oğlunuzun bu takıntısını ilaçlarını yazan doktorunuzla görüşmeniz daha anlamlı olur. çünkü oğlunuzu daha iyi tanıyor. doktorunuz kontrolünde gitmeniz iyi olur

14 Haziran 2017 10:34