AC
Soru Sahibi
12 Haziran 2016 21:40

depresyon1

mrb hocam,ben 2009 da sag on lopta gecirdigim bi tumor ameliyati sonrasi depresyon(yabancilasma)ve okb problemi yasamaktayim, cok tedavi ve ilac denedim,ama halen depersonalizasyon skintisi var,seyehat edemez durumdayim ,sanki ben yokum orda ,bacaklar kollar ayaklar bana ait degil gbi sendromlar var,doktorum desiyrel e basladiktan sonra bayagi bi duzelme olmustu,sonradan desyrel i artirdik ,simdi 250 mg desyrel,10 mg rexapin,50 mg lamictal,150 mg anafranil ve gunde 800 mg tegretol aliyorum.bu sendromlar gecici midir ?ilaclar uygun mudur bu rahatsizliklar icin?(cok acil ) kolay gelsin

1 cevap
Cevaplar (1)

Cem bey bu ortamda tanı ve tedavinle ilgili bir yorum yapabilmem mümkün değil. Tedavine seni takip ve tedavi eden doktorun karar verebilir. Doktorunun önerilerine uymanı, düzenli olarak kontrollerine gitmeni öneriyorum. Geçmiş olsun dileklerimle.

14 Haziran 2016 10:20