CM
Soru Sahibi
10 Kasım 2012 19:22

depresyon?

genel anlamda ve her konuda umutsuzluk kaplıyım. erteleme konusunda ise kendimi aştım, bu yüzden başarısız oluyorum ve bu şekilde daha da moral bozukluğuna yöneliyorum. genel anlamda ne yapmam gerektiğinin farkındayım ama kendime söz geçiremiyorum. aklımda hep sonuçlanmasını beklediğim olayların kötü olacağı görüntüleri geçiyor. bir yakınını kaybeden birinin yerine kendimi koyuyorum bazen. sürekli tv izleme bilgisayarda oyalanmaya ve uyumaya meyilliyim. ve daha şu an aklıma gelmeyen bir sürü iç sıkıcı şeyler yaşıyorum, kendimi mutlu hissetmiyorum. bu konuda neler yapabilirim?

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba ececim; yaşadığın bu durum uzun süredir yaşanıyorsa bir uzmana birebir danışman daha doğrudur , çünkü bu durum gunluk yaşamını , geleceğini ve derslerini, kendin için yapman gerekenleri engeller bu süreçlerlere herkes dönem dönem girebilir ama uzun sürmesi durumunda uzmana başvurmak daha sağlıklıdır alacağın destekle durumdan uzaklaşmak mumkundur tabiki, sağlıklı gunler dilerim www.edagokduman.com

11 Kasım 2012 17:32