AN
Soru Sahibi
29 Aralık 2018 10:41

Demir eksikligi

Merhabalar doktor bey oğlum 11 aylık kan değeri 11.5 demir 19 Bu ay yapılan kan testinde geçen ay ise 10.9 kan ferritin 5 demir 40tı ferrumicirmeme rağmen demiri 19a düş tü ama artık ferrum hiçbir şekilde içmiyor nutrigen ferrom ixin tiz s aşe vermelimiyim ve verebilirsem günde kaç s aşe olmalı

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Fatih Gürbüz
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları

Ferrosanol susp deneyebilirsiniz

2 Ocak 2019 11:11