YO
Soru Sahibi
28 Eylül 2019 13:14

Demir eksikliği bebek

Merhaba sayın hocam bebeğimiz 9 aylık Ferritin 9 mch 24.4 plt 519 pdw 9,8 değerleri. Halen anne sütüyle besleniyor. Ek gıdaları red ediyor. Son üç aydır 37.5 ateşle nöbetlerimiz oldu. Demir’den kaynaklı olma ihtimali varmı. Bu zamana kadar Demir ilaçı kullanmadık.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ali Baykan
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Kardiyolojisi

Demir eksikliği önemli bir sorun. Önce bir doktorunuzla görüşün sonrada diyetisyenle görüşün. İhmal ederek veya istemiyor diye vermeyerek doğru davranmış olmazsınız. Geçmiş olsun

28 Eylül 2019 16:42