yy
Soru Sahibi
18 Haziran 2020 22:43

değerlendirme yapar mısınız

Merhaba benim TSH değeim 4.54 yüksek bir değer mi acaba? Levotiron isimli bir ilaç verdiler. Ömür boyu kullanmam gerektiğini belirttiler. Fikrinizi bu konuda almak istiyorum. siz ne önerirsiniz acaba bana

1 cevap
Cevaplar (1)

Verdiğiniz bilgiler eksik, sonucunuzun normal referans aralıkları, her labaratuarda farklı olabilir, ilacın dozu da yazılmamış. Zaten hastayı tam olarak değerlendirmeden ilaç önermek ya da dozu ile oynamak doğru değil.

2 Eylül 2020 11:39