CA
Soru Sahibi
7 Kasım 2019 13:58

davranis

merheba benim oğlum yirmisekiz aylık hala geceleri iki defa uyanıp kendiliğinden uyumuyor beni pispislayin diyor bende Artık kendisinin uyumasını istiyorum ne yapmalıyım diğer sorumsa oğlum çok yüksek sesle konuşuyor kulaklarıda iyi ısıtıyor sebebi nedir acaba

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, Sürekli pışpışlamaya alıştırdığınız için istemesi normal. PIşpışlamaya son verip bir süre elini tutunuz ve sevdiği yumuşak oyuncaklardan bir tanesini uyku arkadaşı olarak seçmesini isteyiniz ve ona sarılarak uyusun. Bu da ona alternatif olarak sunabileceğiniz bir seçenek olacaktır. Aşamalı geçmek gerekir. Kulaklarını ise mutlaka bir KBB uzmanına gösteriniz ve işitme tarama testi yapılırsa sorun olup olmadığı anlaşılacaktır. Oğlunuza sevgiler.

13 Kasım 2019 09:33