AG
Soru Sahibi
27 Ağustos 2019 20:54

Danişma ve Fiyat soru

Merhaba ben 19 yaşinda bir kızım.Şuan Almanyada oturuyorum . Ben kendimden hiç memnun değilim. Boyum çok uzun( 177 boyundayım) ve göğüslerim küçük ve kalçalarım da ince ben fotoğraf yaparken yüzüm hiç güzel çıkmıyor o yüzümden de çok mutsuzum ve o yüzden de bunun için estetik yapmayı düşündüm. Benim anım çok büyük biraz saç ektirilmesini istiyorum. Anim çok büyük bir de bir yerde az saç var biraz saç ektirmesini isterim. Ve benim 4 tane Ben yüzünde var Hepsinden mutsuzum ve onları aldır acaktım bir de biraz yani ben zayıflayacağım Ben şu an kilo aldım çünkü ben ilk başta kilo almadan önce göğüslerim tüm dümdüzdür aynı erkek gibi geliyordu bana ve bir de yüzümde çok girmişti yani hiç hiç yanaklarım yoktu o yüzden kilo almayı düşündüm kilo aldım. Alinçada göbeğim çıktı yanaklarım azıcık hala az. Yüzümün altında torba var ve fotoğraf çekince sanki hastalar gibi görünüyor işte ben de yine Zayıflamak istiyorum çünkü kilom Biraz fazla ama zayıflasam bu sefer Göğsümün olmaz ve Yüzümde yine aynı eskisi gibi olur O yüzden soracaktım zaten torbaları da götürmek için yüzündeki torbaları geçirebilmek için dudaklarıma etimi koyabilir misiniz? Başka bir yerden koyabilir misiniz diye şehir dudaklarımda dudaklarıma ve yanaklarıma işte bir de göğsüme ve kalçalarımı form yapmak için hepsini biraz et koyacaktım. Ama eğer mümkünse ben kalıcı bir Prosedür istiyorum yani benim param olmadığı için her iki sene gelip de yeniden yapamıyorum Eğer mümkünse hayatım boyunca kalacak prosedürler isterim ve ne kadar naturel olsa ve ne kadar az beli etse daha iyi olur Lütfen bu yazdıklarımı hiç kimseyle paylaşmayın ve sonradan silin. Fiyatlarnı münkünse örenmek isterim . Lütfen bana geri yazın. Size çook Teşşekür ederim.

0
6 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (6)
Op. Dr. Aslı Can
Op. Dr. Aslı Can
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Gülşahcım merhaba. Öncelikle 18 yaş tüm bu estetik girişimler için çok erken bir yaş. Yaşın itibari ile de yapılabilecek estetik girişimler için aile onayın gerekecek. Muayenen olmadan sana neler yapılabilir bilgisi vermem helede fiyat bilgisi vermem de imkansız. Yani ailenle birlikte muayeneye gelirsen tüm sorularının cevabını alabilirsin. Sana tavsiyem daha iyi görünmek için kilo almaya çalışmaman. İdeal kilodayken estetik girişimler daha iyi sonuçlar verir.??

27 Ağustos 2019 22:08
AG
Soru Sahibi

Merhaba Can Hanım , Önçelikle çevap verdiniz için çook teşşekür ederim. Daha önce çevap vermek isterdim ama geç gördüm için daha önce çevap veremedim . Özür dilerim. Erken yaş oldu biliyorum ama kendimden çok az memnunum hem boyumdan hem vuçudumdan hemde yüzümden. Muyaneye gelmek isterim ama Almanyada yaşıyorum . Ben eyer münkünse resim gönderip tavsiyenizi ve fiyatları alıp sonra bir tatilde hem muyaneye sonra münkün olursa aynı tatilde operasyonu yapmak isterim. Annemin izini de yazı yada başka türlü alıp göstermek mümkün mü. Böyle yada başka yöntemle olurmu? Ayrıca tavsiyeniz için çoook teşşekür ederim.?

2 Eylül 2019 01:18
Op. Dr. Aslı Can
Op. Dr. Aslı Can
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Tekrar merhaba, bize doktor sitesi numarasından ulaşıp, kişisel numaramı asistanımdan alabilirsiniz. O zaman değerlendirme yapmaya çalışırım sizin için?

2 Eylül 2019 18:04
AG
Soru Sahibi

Merhaba , Daha önçe çevaplamadım için çook özür dilerim. Ben sizi Whats app den bulmaya çalışıdım ama olmadı. Çook özür dilerim. Sizin Whats app numerabız varmı ve ordan ulaşabilirmiyim size? Isterseniz kedi numaramı verim. Benim numaram +4915732450336. Bana geri yazarsanız çoook memnun olurum. Teşşekür ederim ?

9 Eylül 2019 21:47
Op. Dr. Aslı Can
Op. Dr. Aslı Can
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

?

27 Eylül 2019 16:01
AG
Soru Sahibi

Merhaba, daha önce size numeramı yazdım ve tam görunmedini fark etmedim. Özür dilerim. Sizin numaranızı Whats App de bulamadım. Whats App iniz varmı? Sayfanizdan daha yazmayi denedim olmadi Benim numeram + dört dokuz bir beş yedi üç iki ört beş sıfır üç üç altı . Bana gerı yazarsanız çook memnun olurum. Teşşekür ederim

27 Eylül 2019 18:39
Op. Dr. Aslı Can
Op. Dr. Aslı Can
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Dönücem?

6 Ekim 2019 16:08
AG
Soru Sahibi

Merhaba, benim bir hafta sonra iki hafta tatilim var o zaman eyer sizin için münkünse Türkiyeye gelmek isterim. Ona göre bilgi verebilirmisiniz ? Teşşekür ederim. ? Iyi günler ?

6 Ekim 2019 18:11
Op. Dr. Aslı Can
Op. Dr. Aslı Can
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Olur tabi lütfen geleceğiniz günü önceden yazın randevu oluşturalım?

7 Ekim 2019 09:38
AG
Soru Sahibi

Merhaba Geleçeyim gün daha tam beli değil.Gelmeden önce bilgi fiyat ve operasyon yöntemleri isterim. Eyer münkünse bana Whats app den yazabilirmisiniz numerami yaziyla yazmışdim çünkü başka türlü olmuyordu ve bu konuda daha önçe dediniz gibi bilgi verebilirmisiniz? Teşşekür ederim?

7 Ekim 2019 11:58
Op. Dr. Aslı Can
Op. Dr. Aslı Can
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

?

7 Ekim 2019 14:56
Op. Dr. Aslı Can
Op. Dr. Aslı Can Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Yazar toplam 33 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Anne estetigi Op. Dr. Aslı Can
Karın germe ve meme estetiği Op. Dr. Aslı Can
Tavşan dudak rahatsızlığı Op. Dr. Aslı Can
İz tedavisi Op. Dr. Aslı Can
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi İle İlgili Diğer Uzmanlar
Op. Dr. Gökay Baykara Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Op. Dr. Alper Geyik Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Op. Dr. Emre Özenalp Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Op. Dr. Başar Erdoğan Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Op. Dr. Orkun Uyanık Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Facebook Twitter Instagram Youtube