OD
Soru Sahibi
19 Şubat 2020 23:23

Cybh tahlili

Mrhbalar hocam cybh tamamı icin hangi tahlilleri yaptirmaliyim bu konuyu tamamen kapatmak istiyorum herhangi bir cybh olup olmadigini kesin ögrenmem icin hangi tahlilleri yaptirmaliyim.

2 cevap
Cevaplar (2)
Dr. Öğr. Üyesi Mert Yeşiladalı
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Merhaba, hepatit b, hepatit c ve hiv en önemlileri. Herhangi bir kadın doğum veya enfeksiyon uzmanina ona gidip korunmasız ilişkiye girdiğinizi söylerseniz bütün testleri isteyecektir

20 Şubat 2020 07:02
OD
Soru Sahibi

Hocam sari akinti neden olur.camaşirda sari leke oluyor kuruyunca catlak catlak göruntu birakan sari leke.koku kasınti yok.

1 Mart 2020 23:36
Dr. Öğr. Üyesi Mert Yeşiladalı
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Merhaba muayene edip etkeni tanımlamak lazım. Ona göre verilen uygun tedavi ile sorun geçecektir

2 Mart 2020 08:55