SS
Soru Sahibi
30 Ağustos 2015 21:29

Çok tuhafım ?

Merhaba 20 yaşında biriyim.Aslında orta derecede bi yakışıklılğa sahibim.Ama minyon olduğum için çok ufak gösteriyorum.Ve kendim olamıyorum.Sosyal medya'da ilgi çekemiyorum.İlgi çekip kendi egomu ancak Sosyal Medya üzerinden yapabiliyorum bunu da yakışıklı erkek profil resimlerini kullanarak.Çok yakışıklı birinin resimlerini hesaba yüklüyüp oymuşum gibi insanları kandırıyorum.Onlarda beni pohpohluyup ilgi gösteriyorlar aşık oluyorlar hatta cinsellik bile konuşup beni mutlu edebiliyorlar.Ama ben bunu 2 seneye yakın devam ettirdim.Ve kendi kişiliğimi unuttuğumun farkına vardım.Artık ben ben değilim sanki.Öyle birşey yapmasam ilgi alamıcaktım kimseden yalnız kalıcaktım en azından birçok kızlarla konuşup dert ortağı bazende sevgili olup mutlu oldum.Ama şu an düşünüyorum da bu çok yanlış birşey.Keşke bende yakışıklı uzun boylu biri olsaydım da banada yoğun ilgi gösterselerdi.165 boyla minyon tiple birşey olmuyor.185 olduğumu söyledğimde buna en çok ben inanıp mutlu oluyorum. Benim sorunum ne Merve hanım ? Teşekkür ediyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Sorunun tam olarak ne olduğunu şizi tanımadan söylemem uygun olmaz, dilerseniz bu konuyla ilgili görüşme düzenleyebiliriz. Selamlar,

24 Eylül 2015 18:36