ÇF
Soru Sahibi
30 Ocak 2016 01:55

Çok acil yardım edin

Merhaba hocam altı aylık oğlum var onbir günlük olduğunda aşırı gaz Konak devamlı ağlama ishal kulak arkası kuruluğu horlama vs vs gibi şikayetlerle çocuk doktoruna gittik yalnız hiçbiri anlamadı kolik ve pis yıkadığımı söyleyerek eve gönderdiler o kadar ki sallamadan uyumuyor devamlı sallıyor uykuda inliyordu sonra benim ısrarlarımla testler yapıldı kakada gizli kan sınır Sayıda refüktan madde çıktı ve süt et yumurta domates belli Başlı alerjenleri kestim ama iyileşme olması döküntü var hala vücudunda diyetten sonra refüktan madde çıkmadı kakada ama kan çıktı doktor diğer herşeyi tüket diyor yalnız Geçmiyor ben şuan sadece pilav zeytin Salatalık yiyorum ama otuz kilo verdim ne yapmam gerek lütfenyardım edin

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Tufan Kutlu
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme

Çocuğunuzu ben veya başka bir gastroenteroloji uzmanı olan arkadaşımızın görmesi iyi olur

31 Ocak 2016 15:33