GN
Soru Sahibi
14 Haziran 2021 02:55

Çocuğumuz olmuyor

Merhaba hocam 3 yıllık evliyim eşimde varikosel vardı 1 yıl önce ameliyatı oldu. Doktor şimdide meni kanalları tıkanıklığı var dedi. Önceden 1 2 tane de olsa sperm varken şimdi hiç görünmediğini belirtti. Ayriyeten eşim sağlıklı besinler kürler kullandı ama bir faydası yok acaba sigara çok içtiği için mi bi tamamen sperm yok oldu. Ben size 2 ay önce randevu aldım ama maalesef covid olduk hala tedavi görüyorum kısa süre içinde inşallah görüşmek istiyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

Öncelikle iyi bir yerde pellet spermiogram bakmak lazım. Kan hormon tahlili yapmak lazım. Ona göre ne yapılabilir tekrar değerlendirmek gerekir. Bu arada spermleri bozan en büyük etken sigara dir.

15 Haziran 2021 23:19