YM
Soru Sahibi
22 Ekim 2010 14:36

çocuğum çok umursamaz ne yapmalıyım

merhaba 7,5 yaşında 2 sınıfa giden oğlum çok yavaş vurdum duymaz umursamaz çok ağır haraket ediyor bende evde bu durumdan şikayetçiyim öğretmenide okulda yavaş ve vurdum duymaz olduğunu söylüyor okul zamanı yaklaşınca onu defalarca uyarıyorum oğlum geç kalcaz hazırlan çabuk ol ama hiç umrunda değil sonunda evden çıkma vakti geliyor ben sinirleniyorum bağır çağır onu hazırlıyorum ve kavga ederek evden çıkıyorum her gün bunu yaşıyoruz her iş için bu böyle ikimizde yıpranıyoruz ne yapmam gerek tşk.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Arzu Önal
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

biraz sizi zorlamak biraz da mizaç özellikleri neden olarak gösterilebilir... okulda da devam ediyorsa ve sonradan başlayan bir yavaşlama ise çocuk nöroloğuna danışmanızı öneririm.

25 Ekim 2010 16:00