YZ
Soru Sahibi
17 Şubat 2019 01:10

Cinsel yaşam

Merhaba. Sevgilimle ilk ilişkimde içime girmek istedi biraz girmeye çalıştı giremedi ve çok acı olunca hemen bıraktı ve ardından kanadı küçük bir parça geldi kızlık zarım bozulmuş oluyor değil mi? Birde ikinci kez birlikte olacağımız zaman ön sevişmede parmak girdiğinde acı vs birşey yok ama penis girdiği sırada inanılmaz acı oldu ve biraz kan geldi ardından adet döneminde olan kan pıhtısından geldi ne olduğunu anlayamadım zaten acıdan dolayı giremedi. Acaba ilk ilişkiye girdiğimde zarım zedelendi ardından iyileşme sürecinde girdi ve yeniden birlikte olmaya çalışınca tekrar mı zedelendi?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ayşe Akbulut
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kızlık zarı ilk ilişki denemelerinde birden çok kez kanama yapabilir,birkaç gün ara verip tekrar deneyebilirsiniz

17 Şubat 2019 09:55