HM
Soru Sahibi
27 Kasım 2017 12:08

cinsel isteksizlik bayan

mrb hocam 6 yıldır evliyiz evlendigimiz ilk yıl biraz iyi idi ama sonrası :( yanlız eşim cinsellik konusunda çok soguk çok isteksiz dogumdan sonrada tamamen isteksiz olmaya başladı.( normal yolla olmadı bebegimiz tüp bebek ) daha başlamadan herşey 5 dakikada olsun bitsin istiyor bu konuda çok kötü durumdayız eşimde ara ara agrıda oluyor.ben hiç istemeyim o derecede kendisi hiç istemez hangi doktora kontrol olacagımızıda bilmiyoruz ne yapmamız gerek bize yardımcı olursanız seviniriz.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba. Çiftler arasındaki cinsel istek uyumsuzlukları çift terapisi ile birlikte çalışıldığında daha sağlıklı sonuçlar elde edilebilmektedir. Cinsellik aynı zamanda çiftlerin iletişim dinamiğinden de etkilendiği için bu alanlardan birinde görülen bozulmalar ya da bireysel travmalar gibi nedenler tespit edildikten sonra doğru yaklaşımlar ile tedavi edilebilmektedir. Bu bağlamda alanında uzman bir cinsel terapist ile görüşmenizde fayda olabilir. Saygılarımla.

27 Kasım 2017 14:06